«НІБУЛОН» завершив будівництво нового річкового терміналу потужністю 300 тис. тонн зерна на рік | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«НІБУЛОН» завершив будівництво нового річкового терміналу потужністю 300 тис. тонн зерна на рік

Автор   /  01/07/2019  /  

Завтра, 2  липня, в селі Тернівка, Вільнянського району Запорізької області, відбудеться урочисте відкриття нового потужного перевантажувального зернового терміналу агрохолдингу «НІБУЛОН» — філії «Тернівська».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відомо, що будівництво даного об’єкту тривало з жовтня 2018-го року. За цей час було забито близько 3500 паль, переміщено більше 400 тис. метрів кубічних ґрунту, виготовлено 13,6 тис. метрів кубічних бетонних конструкцій та забетоновано більш ніж 29,4 тис. квадратних метрів, змонтовано 3640 тонн металоконструкцій, а також побудовано вантажний причал довжиною 150 метрів.

Також для забезпечення проходу суден до вантажного причалу було виконано днопоглиблення близько 2 км річки Плоска Осокорівка та оснащено навігаційним устаткуванням понад 12 км підхідного каналу.

Інвестиції в проект склали близько 23 млн дол. США.

«Новозбудоване підприємство у с. Тернівка не лише забезпечить робочими місцями близько 120 людей, а й значно скоротить витрати аграріїв області на транспортування вирощеної сільгосппродукції. Потужності лише цього об’єкта дозволяють приймати  300 тис. тонн зерна на рік, що розвантажить автошляхи області на понад 12,5 тис. вантажівок щороку», — йдеться в повідомлення компанії.

Довідково:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →