Нідерландська компанія купує українського виробника кормів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Нідерландська компанія купує українського виробника кормів

Автор   /  06/05/2019  /  

потужності «Д-Мікс»

Антимонопольний комітет України(АМКУ) надав дозвіл компанії «De Heus Animal Nutrition» на придбання української компанії, що займається виробництвом кормів для тварин та розташована у Львівській області.

Про це йдеться в повідомленні АМКУ.

“Надано дозвіл компанії «De Heus Animal Nutrition B.V.» (м. Еде, Нідерланди) на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «Д-МІКС» (с. Хильчиці, Львівська обл.), що забезпечить перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, іноземній компанії дозволили спільний з українцем контроль над підприємством.

Довідково:

ТОВ «Д-МІКС» — українська компанія, яка розташована у Західній Україні. Підприємство займається виробництвом концентратів спеціальних кормів та комбікормів для птахівництва та свинарства. Згодом, «Д-МІКС» розпочне будівництво заводу з виробництва преміксів, який, як очікується, почне діяти на початку 2020 року.

Згідно інформації на сайті D-Mix, компанія з 2009 року співпрацює з голландською Koudijs Animal Nutrition, дочірньою компанією Royal De Heus. De Heus – міжнародний виробник і експортер повної лінійки преміксів, концентратів і повнораціонного корму. Koudijs Animal Nutrition має власні дослідницькі центри, лабораторії і заводи з виробництва преміксів, добавок і готових кормів.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →