Озвучена середня заробітна плата на елеваторах агрохолдингу «НІБУЛОН» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Озвучена середня заробітна плата на елеваторах агрохолдингу «НІБУЛОН»

Автор   /  01/07/2019  /  

Сьогодні, заробітна плата змінних майстрів, які працюють на елеваторних комплексах компанії «НІБУЛОН» — понад 14 000 грн. Про це на своїй сторінці у Facebook, у коментарях до власного посту, повідомив генеральний директор агрохолдингу Олексій Вадатурський.

Читайте також: «НІБУЛОН» завершив будівництво нового річкового терміналу потужністю 300 тис. тонн зерна на рік.

«Навіть якщо не враховувати податки, які сплачуємо ми, то вийде мінімум тисяч 10. До того ж, це середня заробітна плата минулого року. Як я вже писав, сьогодні у працівників компанії заробітна плата вища, ніж була минулого року», — йдеться в повідомленні.

Крім того, засновник підприємства додав, що працівники на елеваторах холдингу отримують додаткові премії за виконані роботи, за їхній внесок у роботу компанії.

Також, в повідомленні зазначається, що до різних підрозділів «НІБУЛОНу» стоять черги з бажаючих працювати: тільки в судноплавну компанію — більше ніж 1600 охочих працевлаштуватись.

«Згідно з опитуваннями, які проводяться по Миколаєву і області, найбільше бажаючих працювати саме в компанії Нібулон. Це означає, що людям заробітна плата і умови праці в нашій компанії подобаються, адже вони є вищими за середні по Миколаєву і області», — прокоментував Олексій Вадатурський.

Довідково:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →