Озвучені оклади працівників агрохолдингу ІМК | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Озвучені оклади працівників агрохолдингу ІМК

Автор   /  30/04/2019  /  

ІМК заробітні плати

Сучасний передовий агросектор — давно не аутсайдер у контексті заробітних плат, якщо порівняти з іншими галузями. По багатьом позиціям, особливо якщо говорити про регіони присутності (а це переважно районні центри та сільська місцевість), агросфера — флагман в оплаті праці, коментує Олександр Вержиховський операційний директор агрохолдингу ІМК.

До прикладу, у нашій компанії середній оклад агронома та інженера у регіонах складає 23 000 грн., але може доходити і до 40 000 грн. Заробітна плата механізатора або водія — 12 000 грн. При цьому в сезон польових робіт механізатори та водії можуть заробляти 30 000 грн. на місяць і більше — залежить від рівня їхньої продуктивності.

«Навіть молодий випускник агрономічного чи інженерного факультету, який приходить до нас на роботу і якого ще багато чого необхідно навчити, одразу може претендувати на зарплату в 20 000 грн. Небагато секторів пропонують такі можливості для вчорашніх студентів», — повідомив Олександр.

Рівень заробітної плати спеціаліста залежить у першу чергу від займаної посади (яка, звісно ж, корелює із кваліфікацією фахівця). Досвід, освіта, а також навички (зокрема і soft-skills — вміння комунікувати, працювати в команді тощо), також відіграють надзвичайно важливу роль. У нашій компанії саме вони є чи не єдиним фактором можливого кар’єрного зростання.

Зарплата фахівців, задіяних безпосередньо у польових та транспортних роботах (механізаторів, водіїв тощо), залежить також від обсягу виконаної роботи, що стимулює їх бути більш продуктивними, не втрачаючи при цьому якості.

Про компанію :

ІМК (Інновації, менеджмент, команда) — одна з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні, в якій працює близько 2400 співробітників. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій агрохолдингу на Варшавській фондовій біржі.

Земельний банк — 123,9 тис. га.

Напрямки діяльності компанії — виробництво сільськогосподарських культур, зберігання і переробка сільськогосподарських культур, виробництво молока.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →