Поліція завадила фермерам вивезти зерно з елеватора «Агроінвестгруп» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Поліція завадила фермерам вивезти зерно з елеватора «Агроінвестгруп»

Автор   /  02/06/2019  /  

На Ізмаїльському елеваторі Агроінвестгруп, фермери спробували вивезти своє зерно, яке знаходилося там на зберіганні, проте, їм на заваді стала місцева поліція.

Про це повідомив кореспондент Oblvesti.

Читайте також: Міністерство юстиції продає 5 елеваторів «Агроінвестгруп» за 539 млн грн.

Фермери стверджують, що за рішенням суду вони можуть забрати своє зерно, але поліцейські поставили цей факт під сумнів. При цьому, охорона елеватора ніяк не перешкоджала аграріям.

В свою чергу, в правоохоронних органах коментують:

«Самовільно заїхавши на територію елеватора на вантажних автомобілях, група осіб почала вивозити з нього зерно. Протиправні дії припинили поліцейські».

Довідково: ТОВ «Ізмаїльський елеватор» — один із 19, що входять в структуру агрохолдингу «Агроінвестгруп». На 6 з них, були укладені договори на зберігання зерна з ПАТ «Аграрний фонд» і місцевими фермерами. У лютому в «Аграрному фонді» заявили про можливе розкрадання зерна. Повідомлялося, що охорона 6 елеваторів, які належать до групи компаній «Агроінвестгруп»(«Березовський», «Білгород-Дністровський», «Ізмаїльський», «Раухівський», «Аліягський» і «Заплазський»), не допустила співробітників ПАТ «Аграрний фонд» на територію підприємств для планової перевірки. У підприємстві додали, що невідомі завантажують зерно, яке, ймовірно, належить «Аграрному фонду. Зазначалося, що в разі привласнення, розтрати або крадіжки зернової продукції державі буде завдано збитків у розмірі близько 200 мільйонів гривень.

ПАТ «Аграрний фонд» подав заяву в поліцію з проханням почати досудове розслідування, після чого, в Нацполіціі оголосила в розшук власника холдингу «Агроінвестгрупп» Миколу Кучеренка і його сина Віталія, які зараз перебувають за кордоном.

Про компанію:

«Агроінвестгруп» — агропромислова група компаній. Напрямок діяльності — вирощування зернових та олійних культурі їх подальша реалізація на внутрішньому ринку України і на експорт.

Кількість працівників -близько 300 чол. Земельний банк — 32 тис. га в Одеській області.

31 січня 2019 року — представники фінустанов-кредиторів компанії повідомили, що група припинила оплату за боргами та не виходить на контакт. Боргове зобов’язання компанії склало більше 70 млн. дол. США. Наразі, власників «Агроінвестгруп» оголошено в розшук.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →