Полтавський суд покарав дівчину-менеджера компанії, яка реалізувала через інтернет неіснуючі трактори на 434 тис грн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Полтавський суд покарав дівчину-менеджера компанії, яка реалізувала через інтернет неіснуючі трактори на 434 тис грн

Автор   /  03/04/2019  /  

Полтавський суд посадив під домашній арешт менеджера компанії, яка продала на Полтавщині та Харківщині неіснуючих тракторів на 434 тисячі гривень, передає інтернет-видання «Полтавщина» посилаючись на реєстр судових рішень та офіційний сайт суду.

«Суд обрав міру запобіжного заходу для Юлії Дябіної — менеджера компанії, яка продавала фермерам неіснуючі трактори. 19 березня суддя Лариса Гольник посадила її під не цілодобовий домашній арешт», — йдеться в повідомленні.

За матеріалами справи, Юлія Дябіна була членом злочинної групи, яка складалася з сімох осіб, віком від 28 до 44 років. Ймовірні злочинці створили близько десяти фіктивних фірм. Під виглядом надання послуг з онлайн-продажу с/г техніки вони виманювали у людей гроші.

Читайте також, поліція викрила злочинців, що продавали в інтернеті неіснуючі трактори.

Прокуратура Полтавської області зазначає, що дана група заволоділа коштами потерпілих на загальну суму майже півмільйона гривень. За даними департаменту кіберполіції Нацполіції України розмір збагачення злочинців сягнув близько мільйона гривень щомісячно.

Повідомляється, що група осіб, яка відкрила фірму, розміщувала на сайтах оголошення від ПП «Чегринець» про продаж с/г техніки: корейських та білоруських міні-тракторів. Ціну встановлювали нижчу за аналогічні оголошення. Часом їхні пропозиції були у 10 разів дешевші.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →