Працівники агрохолдингу КЕРНЕЛ отримали грошові винагороди за будівництво елеваторів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Працівники агрохолдингу КЕРНЕЛ отримали грошові винагороди за будівництво елеваторів

Автор   /  12/02/2019  /  

КЕРНЕЛ-Зерновик

«Ще тиждень тому призери відкритого конкурсу «Побудуй елеватор нового покоління» приїхали до Києва з кардинально протилежними почуттями, щоб презентувавати свої проекти експертній комісії. А сьогодні в розпал робочого дня, вони зривають корпоративний джекпот!», — йдеться у повідомленні компанії.

Номінації та переможці:

  • У номінації «Інноватор Кернел» переміг Євген Демчук, головний інженер Південно-Східного елеваторного блоку та Євген Луговий — інженер-технолог проектного відділу;
  • У номінації «Прогресивна класика» — Дмитро Решетников, інженер з проектної роботи (Дивізіон виробничих активів);
  • У номінації «Найкраще лабораторне рішення» перемогла команда Західного кластера;
  • «Географічним стратегом» став Владислав Лебедєв, начальник виробничої лабораторії Глобинської дільниці, який зі 100% точністю визначив найоптимальніше місце для будівництва елеватора.

Кернел-Зерновик

«Здається, формула «прийшов, побачив, переміг», та ще з джекпотом в руках, передбачає невелику рекламну паузу. Але не в нашому випадку. У променях слави (що говорити — надихають і заряджають) ми прямо зараз разом з першою трійкою номінантів приступаємо до створення фінального проекту елеватора нового покоління», — підсумував Микола Солнцев.

Колектив інтернет-порталу Зерновик, вітає переможців, та бажає нових успіхів та досягнень у своїй нелегкій праці.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →