Правоохоронці Полтавщини розслідують справу щодо несплати с/г підприємством 6 млн грн ПДВ | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Правоохоронці Полтавщини розслідують справу щодо несплати с/г підприємством 6 млн грн ПДВ

Автор   /  12/03/2019  /  

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області викрито службових осіб одного з місцевих агропідприємств, які ухилилися від сплати більше 6 млн. гривень податку на додану вартість, повідомляютьв прес-службі відомства.

«В ході проведення досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 та ч.3 ст.212 КК України встановлено, що службові особи підприємства, яке займається вирощуванням зернових культур, протягом 2016 – 2018 років відображали в бухгалтерському та податковому обліку безтоварні операції щодо купівлі у фіктивних компаній посівного матеріалу та органічних добрив, які фактично закуповували за готівку. Крім того, частину вирощеного врожаю фігуранти реалізовували за готівку без відображення даних операцій в бухгалтерському та податковому обліку підприємства», — йдеться в повідомленні.

За результатами своєї діяльності, данні особи ухилились від сплати ПДВ в розмірі більше 6 млн. грн.

На підставі ухвал суду, співробітниками правоохоронних органів, проведено обшуки в офісних та складських приміщеннях господарства, а також, за місцями проживання фігурантів. В результаті, вилучено оригінали та копії документів фінансово-господарської і податкової звітності, чорнові записи, електронні носії інформації, готівкові кошти у національній та іноземній валюті у еквіваленті понад 700 тис. грн., Крім того, конфісковано 150 тонн зерна кукурудзи вартістю близько 700 тис. грн.

Наразі, тривають подальші слідчі дії.



Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →