Представник «Roshen» придбав 4000 га землі у «Агропросперіс» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Представник «Roshen» придбав 4000 га землі у «Агропросперіс»

Автор   /  18/04/2019  /  

Президент Roshen В’ячеслав Москалевський

InVenture і Земельний Союз України завершили супровід угоди щодо купівлі-продажу компанії ТОВ «Летичів Агро» з 4 тис. га землі в Летичівському районі Хмельницької області.

Про це повідомляють в інвестиційній компанії InVenture.

Згідно повідомлення, покупцем виступив Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Кондитерінвест», який належить генеральному директору кондитерської корпорації «Roshen» В’ячеславу Москалевському.

Продавцем виступила американська компанія NCH Capital, яка представлена в Україні Групою компаній «Агропросперіс».

«Купівля агрокомпанії Летичів-Агро дозволить нам істотно розширити присутність в аграрному секторі України. Потенціал придбаного активу буде направлений в першу чергу на збільшення обсягів вирощування зернових», — прокоментував генеральний директор ТОВ «Летичів Агро» Костянтин Півень.

Як повідомлялось раніше, Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії «Кондитерінвест», на купівлю компанії «Летичів-Агро», що знаходиться в Хмельницькій області.

Довідково: ТОВ «Летичів Агро» здійснює діяльність з вирощування і реалізації зернових, бобових культур і насіння олійних культур. Компанія контролює землі сільськогосподарського призначення в обсязі 4000 га в Хмельницькій області (Летичівський район).Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →