Прокуратура викрила посадовців держпідприємства на отриманні хабаря від фермера в розмірі 156 тис грн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Прокуратура викрила посадовців держпідприємства на отриманні хабаря від фермера в розмірі 156 тис грн

Автор   /  01/04/2019  /  

Сумська прокуратура разом з місцевою поліцією, в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (вимагання та отримання неправомірної вигоди) КК України, задокументувала злочинну діяльність керівника та головного спеціаліста держпідприємства, яке здійснює дослідну, господарську та комерційну діяльність, передає прес-служба відомства.

Зокрема, повідомляється, що зазначені особи вимагали неправомірну вигоду від представника фермерського господарства за надання переваг та закупівлю по заниженій вартості агропродукції, яку вирощують на земельних ділянках структурного підрозділу НААН України. Задля уникнення викриття, до корупційної схеми посадовцями держпідприємства було залучено посередника.

У четвер, 28 березня поточного року, працівниками правоохоронних органів задокументовано факт одержання головним спеціалістом, через посередника, 156 тис. грн. Напередодні, аналогічним способом вказані особи вже отримали аванс у розмірі 4 тис грн.

Наразі, тривають слідчі дії, вирішується питання про встановлення ступеню вини кожного із вказаних фігурантів, а також, повідомлення їм про підозру.

Довідково: Cанкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-ьох років, з конфіскацією майна.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →