«Прометей» планує придбати ще 3 елеватори | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Прометей» планує придбати ще 3 елеватори

Автор   /  12/04/2019  /  

Група компанія «Прометей», в 2019 році, планує розширити елеваторні потужності зі зберігання зерна на 160 тис. тонн. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що в поточному році керівництво ГК «Прометей» планує розширити потужності зі зберігання, придбати три елеваторні комплекси, після чого загальний обсяг одноразового зберігання компанії зросте до 1,2 млн. тонн.

Читайте також, «Прометей» модернізує елеватор на Хмельниччині за 1 млн доларів.

Повідомляється, що, наразі, розпочато будівництво додаткових складів на 4-ьох елеваторах підприємства. Зокрема, потужності збільшать на:

  • «Помошнянскому елеваторі» (Кіровоградська область);
  • «Володимирському елеваторі»(Миколаївська область);
  • «Прометей-Чотирбоки» (Хмельницька область);
  • «Прометей-Гребінки»(Київська область)».

Про компанію:

Група компаній “Прометей” заснована в 1994 році Рафаелем Горояном. Компанія володіє мережею елеваторів в різних частинах України – Миколаївській, Кіровоградській, Хмельницькій, Запорізькій і Київській областях, а також сучасним автопарком зерновозів і сертифікованими лабораторіями.

До групи компаній входять: ТОВ  “Зерноторгова компанія Прометей», ТОВ “Прометей — Елеватор”,  ТОВ “Виробнича компанія «Прометей”.

Компанія, також, здійснює продаж, транспортування і реалізацію сировинної продукції. Також компанія надає фінансові, логістичні послуги, реалізує ефективні стратегії з управління ризикамиВам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →