Радник в.о голови СБУ анонсував боротьбу з рейдерством | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Радник в.о голови СБУ анонсував боротьбу з рейдерством

Автор   /  19/07/2019  /  

Нещодавно призначений радником в.о. голови СБУ Дмитро Дубілет (раніше директор з інформаційних технологій «Приватбанку»), анонсував ряд заходів щодо боротьби з рейдерством.

Про це він повідомив на свої сторінці у Facebook, передає Зерновик.

«Рейдерство — величезна проблема для України. Просто вражає, реєстратори (а їх близько 10000) можуть в нашій країні запросто переписати нерухомість, землю або бізнес на нового власника. Причому бізнес-процес побудований так, що попередній власник може нічого про це не знати», — пише Дубілет.

За його словами, через це країна втрачає мільярди. Адже, в тому числі через цю проблему, на український ринок не заходять іноземні інвестори.

Дмитро Дубілет

Новопризначений радник в.о. голови СБУ повідомив, що робоча група, в якій він бере участь, намітила ряд заходів для боротьби з рейдерством. Та звернувся з проханням повідомляти йому про випадки шахрайства, коли нерухомість, земля або бізнес незаконно поміняли свого власника через незаконні дій реєстраторів.

«Якщо ви знаєте кого-то, хто б міг розповісти про такий випадок, напишіть, будь ласка, на reiderstvo.study@gmail.com. У цьому листі опишіть дуже коротко, яка власність і за яких обставин була вкрадена, а також контактний телефон того, кому ми могли б зателефонувати і розпитати деталі «, — додав він.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →