Російська група ВТБ підвередила намір придбати зерновий термінал у агрохолдингу Кернел | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Російська група ВТБ підвередила намір придбати зерновий термінал у агрохолдингу Кернел

Автор   /  07/06/2019  /  

Група ВТБ підтвердила переговори щодо купівлі зернового терміналу в Тамані в українського агрохолдингу «Кернел», рішення поки немає.

Про це повідомив перший заступник президента — голови правління ВТБ Юрій Соловйов, передає російське видання TACC.

«З приводу Тамані. Так, нам дійсно цікавий актив (зерновий термінал – ред.), ми переговори ведемо. Чи завершаться вони успішно, поки прокоментувати не можемо», — сказав він, відповідаючи на запитання.

Раніше повідомлялось, що російська банківська група ВТБ, веде переговори про викуп 50% зернового терміналу у українського агрохолдингу.

Йдеться про термінал Тамань потужністю перевалки до 3,5 млн тонн зерна. Зараз ним на паритетних засадах володіють швейцарський трейдер Glencore і український агрохолдинг Кернел. Власниками зернового терміналу вони стали в 2012 році, викупивши його у «ЕФКО» (виробник майонезу і соняшникової олії «Слобода»). На момент угоди термінал коштував $ 265 млн, йдеться в звітності Кернел.

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →