«Росток-Холдинг» відновив збір врожаю, втрат уникнути не вдалось | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Жнива 2019  > 

«Росток-Холдинг» відновив збір врожаю, втрат уникнути не вдалось

Автор   /  31/10/2018  /  

Агрокомпанія «Росток-Холдинг» відновила збір врожай на полях компанії, після 3 тижнів блокади господарства, повідомляє прес-служба підприємства.

Станом на 31 жовтня, на полях агрокомпанії в Сумській та Чернігівській областях залишались необмолоченими 15 тис. га кукурудзи.

Наразі, в господарстві намагаються якнайшвидше закінчити жнива, через погіршення погоди.

«Втрат, на жаль, не вдалося уникнути — втратили частину врожаю сої та соняшнику. Втратили час і на збір кукурудзи, як результат отримуємо врожайність нижче запланованої. Однак, поки працівники групи і вдень і вночі працюють, щоб зібрати вирощене», — розповів генеральний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков.

Згідно повідомлення, ситуація на підприємстві залишається напруженою, адже, досі відвантаження зерна з елеваторів заблоковано. В кінці минулого тижня компанія отримала дозвіл на зберігання зерна в поліетиленових рукавах.

«Положення на елеваторах досить непросте. Всі три комплекси групи заповнені. На нерухоме майно накладено арешт», — додав Ласьков.

Зокрема, агропідприємство намагається і далі виконувати свої зобов’язання і сподівається відновити діяльність підприємства в повному обсязі після вирішення справ через суд.

«Юристи та адвокати компанії сподіваються, що найближчим часом вдасться отримати оперативне і справедливе рішення суду»,- говорять в компанії.

Як повідомлялось раніше, «РОСТОК-ХОЛДИНГ» повідомив про рейдерське захоплення.

Довідка:

ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажі молока. Компанія обробляє близько 60 тис. га. в Сумській та Чернігівській областях. Чисельність персоналу – 1400 осіб.

Напрямки діяльності «РОСТОК-ХОЛДИНГ»:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • зберігання зерна;
  • зернотрейдінг.

 Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →