Шахраї, видаючи себе за продавців міндобрив ошукали фермера на 250 тис грн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Шахраї, видаючи себе за продавців міндобрив ошукали фермера на 250 тис грн

Автор   /  25/03/2019  /  

Керівник одного з фермерських господарств Лановицького району Тернопільської області заплатив шахраям за міндобрива 250 тис. грн, але товару так і не отримав, передає відділ комунікації поліції Тернопільської області.

До поліцейських району із заявою про шахрайство звернувся місцевий фермер, повідомивши про те, що невідомі видурили у нього кошти, як оплату за міндобрива.

Чоловік розповів,  що йому зателефонували представники компанії, що займається реалізацією паливно-мастильних матеріалів та мінеральних добрив, та запропонували за вигідною ціною придбати аміачну селітру. Компанія, співробітниками якої представилися додзвонювачі, відома та має добру репутацію -що й спонукало керівника до співпраці.

Після узгодження всіх необхідних фінансових домовленостей, в господарстві стали очікувати на поставку мінеральних добрив. Одного дня справді приїхала вантажівка з селітрою, тож керівник дав згоду на перечислення коштів на рахунок фірми-постачальника. Та сталося неочікуване – водій відмовився вивантажувати товар, пояснюючи тим, що його керівництво досі не побачило надходження грошей.

В правоохоронних органах розповідають, що шахрайську схему вдалося розплутати відразу: «Виявилося, що зловмисники працювали, так би мовити, на два фронти: керівникові сільськогосподарського підприємства привезли селітру постачальники з Тернополя, з якими пройдисвіти домовлялися про товар від імені ланівчанина. Рахунок, на який були перечисленні кошти, не належить ні тернопільському підприємству, ні фірмі з Білої Церкви Київської області, за представників якої видавали себе шахраї».

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та кваліфіковано частиною 3 статті 190 ККУ.

Наразі, місцева поліція вживає оперативні заходи задля встановлення та розшуку підозрюваних осіб.Вам також може сподобатись...

Особливості логістики управління експортними вантажопотоками зерна від керівника відділу логістики RISOIL S.A. Олександра Топирика

Прочитайте більше →