Що думає власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян про дефолт «Агроінвестгруп» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Що думає власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян про дефолт «Агроінвестгруп»

Автор   /  13/04/2019  /  

Це резонансна подія. Сума збитків для потерпілих від дефолту «Агроінвестгруп» сягла близько 200 млн. дол. США, кожний з них втратив від 10 до 20 млн. дол. США.

Таку думку висловив власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян в інтерв’ю журналу «ФОКУС».

«Модель «Агроінвестгруп» схожа з нашою, але ця компанія рівно в два рази менша. І якщо у «Прометея» кредитний портфель 25 млн. дол., то в «Агроінвестгруп» примудрились залучити 200 млн. дол.», — говорить Гороян.

Також, він додав, що інвестори, кредитні установи і банки повинні були розуміти, що будь-яка переінвестиція чи перекредитування  це велика спокуса для дефолту, але гідної оцінки не було проведено.

«Сумно, що в нашій країні законодавчі і правоохоронні органи, фіскальні служби, які зобов’язані контролювати дані процеси, допустили дефолт», — вважає власник компанії «Прометей».

Довідково:

«Агроінвестгруп» — агропромислова група компаній. Напрямок діяльності — вирощування зернових та олійних культурі їх подальша реалізація на внутрішньому ринку України і на експорт.

Кількість працівників -близько 300 чол. Земельний банк — 32 тис. га в Одеській області.

31 січня 2019 року — представники фінустанов-кредиторів компанії повідомили, що група припинила оплату за боргами та не виходить на контакт. Боргове зобов’язання компанії склало більше 70 млн. дол. США. Наразі, власників «Агроінвестгруп» оголошено в розшук.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →