Що кажуть відомі представники агросектору про Зеленського та перший тур виборів? | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Що кажуть відомі представники агросектору про Зеленського та перший тур виборів?

Автор   /  02/04/2019  /  

Зеленський Зерновик

  • Згідно даних ЦВК, після першого туру виборів президента 2019, Володимир Зеленський набирає 30,26%, обійшовши чинного президента (15,92%), та Юлію Тимошенко (13,38%)
  • Зерновик, підібрав думки відомих людей в агросекторі, про Володимира Зеленського та про перший тур виборів

Алекс Ліссітса — президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та генеральний директор агрохолдингу ІМК

«Считаю, он (Зеленский-ред.) наберет не более 10 % поддержки. И как кандидат [в президенты] он мне абсолютно безразличен. Мне кажется, это больше подготовка к будущим парламентским выборам для какой‑то новой группы. Потому что его реальные шансы [на президентство] достаточно призрачны. Несмотря на его нынешний высокий рейтинг, потому что все это ситуативно», — прокоментував Алекс журналу Новое Время 19.01.2019.

Скоцик Віталій — екс голова Аграрної партії України

Кандидат у президенти України Віталій Скоцик, який, згідно з соціологічними опитуваннями, має низький рейтинг і не потрапляє в другий тур виборів, заявив про підтримку кандидата Володимира Зеленського після першого туру.

Так він відповів на запитання журналістки Соні Кошкіної в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1» про те, до якого кандидата члени виборчих комісій від Скоцика перейдуть у другому турі, передає ТСН.

«Серед кандидатів у президенти, так само як я, є один чоловік, який ніколи нікуди не обирався і який ніколи не обіймав ніяких державних посад. На жаль, ця людина в студію до вас поки не прийшов. Ми будемо проводити консультації, і якщо ми знайдемо спільну мову з Володимиром Зеленським, ми його підтримаємо у другому турі. Тому що він може бути тими змінами, яких ми підставимо своє професійне крило», – сказав Віталій Скоцик.

Айварас Абромавичус — екс міністр економіки України, співвласник агрохолдингу Агрорегіон

«Я не вірю в те, що старі політики здатні на прорив. А я бажаю цій країні саме прориву, якого досі немає. Це призвело до того, що, як хтось влучно сказав, виборці показують політичним елітам середній палець. І цей середній палець — Володимир Зеленський. Я би назвав його популярність «червоною карткою» старому поколінню українських політиків. У нього дуже високі шанси стати наступним президентом України. Донедавна я не знав геть нічого про Зеленського. За останні місяці я зустрічався з ним чотири чи п’ять разів. У мене досі є до нього чимало запитань. Так саме як у суспільства загалом, але й у західних партнерів і бізнес-середовища. Два головних завдання для Зеленського: показати сильну команду і довести, що він не залежить від Коломойського (українського мільярдера Ігоря Коломойського, — ред.). Однак у тому, що він хоче змінити цю країну, я не сумніваюся», — коментує Абромавичус виданню Deuetche Wele.

Ставніцер Андрій — співвласник і генеральний директор порту ТІС, співвласник зернового терміналу MV Cargo

Не обійшлось і без Одеського каверу на популярний мем

Ставницер Зерновик Зеленский 2

 

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Прочитайте більше →