Співвласник українського агрохолдингу може стати наступним прем'єр-міністром України | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Кар'єра  > 

Співвласник українського агрохолдингу може стати наступним прем’єр-міністром України

Автор   /  11/07/2019  /  

Айварас Абромавичус

Американський аналітичний центр «Atlantic Council» назвав можливих кандидатів на пост майбутнього прем’єр-міністра України. Серед можливих претендентів — Айварас Абромавичус (співвласник агрохолдингу Агрорегіон), Владислав Рашкован, Юрій Вітренко, Андрій Коболєв і Олександр Данилюк.

Про це йдеться в матеріалах на сайті аналітичного центру.

Atlantic Council зазначає, що президент Володимир Зеленський може сформувати професійний уряд, який буде проводити довгий список очевидних, хворобливих і таких необхідних ліберальних економічних реформ. Це повинно заощадити країні суму в $ 10-12 млрд. і відкрити фінансування від МВФ на $ 3-4 млрд.

Читайте також: Що робить співвласник агрохолдингу поруч з Зеленським? — Огляд преси.

На думку аналітиків, серед 5 кандидатів, найкраще підготовлені до викликів політики інвестиційний банкір литовського походження Айварас Абромавичус і уродженець Одеси Владислав Рашкован.

«На Заході Айвараса Абромавичуса вважають чесним, ефективним, принциповим, чарівним і абсолютно відданим успіху України. Вибравши Айвараса Абромавичуса буде сигналом для інвесторів, західних  урядовців та українців, що Зеленський серйозно ставиться до змін в Україні», — йдеться у повідомленні.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →