Стан посівів озимих культур під урожай 2019 року — один із кращих за останні роки — Мінагро | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Стан посівів озимих культур під урожай 2019 року — один із кращих за останні роки — Мінагро

Автор   /  18/03/2019  /  

15 березня 2019 року, під час засідання робочої групи з питань функціонування ринку зерна, Мінагрополітики та учасники зернового ринку обговорили поточний стан, виклики та перспективи 2018/2019 МР, передає прес-служба Мінагро.

Так, відповідно до попередніх даних Держстату, у поточному маркетинговому періоді виробництво зернових та зернобобових культур оцінюється на рівні 69,8 млн тонн, прогнозований обсяг експорту — близько 49 млн. тонн. За даних умов перехідні залишки на наступний маркетинговий період складуть близько 5,7 млн тонн, що абсолютно задовольняє продовольчу безпеку країни. Також, зазначено, що виконання Меморандуму з експорту зернових, який був підписаний між Мінагрополітики та учасниками зернового ринку, відбувається  в рамках визначених обсягів.

Крім того, повідомляється, що  стан посівів озимих культур під урожай 2019 року є одним з найкращих результатів за останні роки.

«З посіяних 7,6 млн. га сходи отримано на площі 7,5 млн га (99% до посіяних), з них в доброму та задовільному стані 6,5 млн га (87%), в слабкому та зрідженому стані – 1,0 млн га (13%)», — йдеться в повідомленні.

Також, зазначено, що плановий термін введення в дію стандарту на пшеницю визначено на квітень поточного року. До цього новий проект ДСТУ «Пшениця. Технічні умови» буде направлено на експертизу до Національного органу стандартизації ДП «УкрНДНЦ».Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →