Стартапери з Вінницького аграрного університету винайшли енергозберігаючий млин | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Досьє  > 

Стартапери з Вінницького аграрного університету винайшли енергозберігаючий млин

Автор   /  09/10/2018  /  

Студенти з Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ) винайшли енергозберігаючий вібраційний млин («Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material»), який дозволить робити подрібнення до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що в 5 разів тонші людської волосини, повідомляє прес-служба ВНАУ.

«Наш проект спрямований на мінімізацію питомих витрат енергії при реалізації процесу подрібнення. Крім цього, наприклад, подрібнені на такий млині лікарські засоби засвоюються організмом не за кілька годин, як при звичайному подрібненні, а максимум за годину », — розповідає проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності ВНАУ Інна Гончарук.

Згідно її слів, в травні 2018 року команда молодих вчених перемогла на Всеукраїнському фестивалі інновацій, завоювавши приз глядацьких симпатій. І згодом, вінницькі студенти представлятимуть свій проект на International Startup University Battle в місті Копенгаген (Данія).

«International Startup University Battle для нас — це пошук іноземних інвесторів і нові можливості. Відчуваємо відповідальність перед колегами та організаторами за майбутнє нашого проекту і України. Сподіваємося, що майбутні наукові досягнення ВНАУ будуть гідним внеском у соціально-економічний розвиток України », — зазначила проректор.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →