НАБУ звинувачує АРМА в рейдерстві Росток Холдингу | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  BREAKING NEWS  > 

НАБУ звинувачує АРМА в рейдерстві Росток Холдингу

Автор   /  03/04/2019  /  

Сьогодні, 3 квітня, детективи НАБУ проводять обшуки в будівлі Агенції з розшуку та управління активами(АРМА). Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці НАБУ.

«Слідча дія проводиться в межах розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого зловживання владою службовими особами низки державних органів влади, в тому числі правоохоронної та судової гілок, а також АРМА, в результаті чого юридичним особам завдано збитків на суму понад 9,5 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в межах даного провадження, зокрема, досліджуються обставини вчинення незакінченого замаху на протиправне заволодіння майном на суму понад 3,6 млрд. грн. групи підприємств ТОВ «Росток-Холдинг». Попередня правова кваліфікація — ч.3 ст.15, ч.3 ст.206-2, ч.2 ст.364 КК України.

Під час досудового розслідування, розпочатого в січні 2019 року, детективи НАБУ, з-поміж іншого, вивчають обставини вчинення низки правочинів, які могли бути зроблені з використанням підроблених документів, печаток, штампів підприємств.

Читайте також, «РОСТОК-ХОЛДИНГ» повідомив про рейдерське захоплення.

Обшуки санкціоновані ухвалою слідчого судді Солом’янського райсуду міста Києва та проводяться під процесуальним керівництвом прокурорів САП.Вам також може сподобатись...

Особливості логістики управління експортними вантажопотоками зерна від керівника відділу логістики RISOIL S.A. Олександра Топирика

Прочитайте більше →