НАБУ звинувачує АРМА в рейдерстві Росток Холдингу | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  BREAKING NEWS  > 

НАБУ звинувачує АРМА в рейдерстві Росток Холдингу

Автор   /  03/04/2019  /  

Сьогодні, 3 квітня, детективи НАБУ проводять обшуки в будівлі Агенції з розшуку та управління активами(АРМА). Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці НАБУ.

«Слідча дія проводиться в межах розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого зловживання владою службовими особами низки державних органів влади, в тому числі правоохоронної та судової гілок, а також АРМА, в результаті чого юридичним особам завдано збитків на суму понад 9,5 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в межах даного провадження, зокрема, досліджуються обставини вчинення незакінченого замаху на протиправне заволодіння майном на суму понад 3,6 млрд. грн. групи підприємств ТОВ «Росток-Холдинг». Попередня правова кваліфікація — ч.3 ст.15, ч.3 ст.206-2, ч.2 ст.364 КК України.

Під час досудового розслідування, розпочатого в січні 2019 року, детективи НАБУ, з-поміж іншого, вивчають обставини вчинення низки правочинів, які могли бути зроблені з використанням підроблених документів, печаток, штампів підприємств.

Читайте також, «РОСТОК-ХОЛДИНГ» повідомив про рейдерське захоплення.

Обшуки санкціоновані ухвалою слідчого судді Солом’янського райсуду міста Києва та проводяться під процесуальним керівництвом прокурорів САП.



Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →