ТОВ «Земля і Воля» роздали по 2 тисячі грн ветеранам до 9 травня | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

ТОВ «Земля і Воля» роздали по 2 тисячі грн ветеранам до 9 травня

Автор   /  09/05/2019  /  

Напередодні 9 травня працівники ТОВ «Земля і Воля», за дорученням керівника Леоніда Яковишина, привітали ветеранів Другої світової війни, які проживають в Бобровицькому районі, з Днем Перемоги, повідомляють у  компанії.

«Напередодні 9 травня працівники товариства обійшли 29 домівок учасників бойових дій та інвалідів війни і вручили їм по дві тисячі гривень, квіти та листівку зі словами подяки», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Ветерани щиро дякують Леоніду Яковишину за грошову допомогу і традиційно передають вітання.

Читайте також, про оклади працівників, виручку з гектару та Зеленського — коментує найбільший зерновик Чернігівської області.

В свою чергу, гендиректор «Землі і Волі» каже, що скільки буде жити, стільки й допомагатиме захисникам Вітчизни – і не лише на свята. Адже, вони зробили для нас набагато більше, поклавши своє життя і молодість в обмін на наше щастя та майбутнє.

Довідково:

ТОВ «Земля і Воля» — одне з найбільших сільськогосподарських підприємств Чернігівської області, створене в 2000 році. Основні виробничі потужності та офіс знаходяться в місті Бобровиця. Основні види діяльності: виробництво рослинницької і тваринницької продукції, її переробка, будівництво та капітальний ремонт виробничих і житлових об’єктів, розвиток соціальної сфери, зовнішньо-економічна діяльність. Земельний банк — 32,5 тис. га. Потужність елеватору — 307 тис. тонн.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →