У МХП кажуть, що ЄБРР не відмовлявся надавати їм кредит | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

У МХП кажуть, що ЄБРР не відмовлявся надавати їм кредит

Автор   /  23/05/2019  /  

Зустріч Ради директорів Європейського банку реконструкції і розвитку щодо видачі кредиту компаній «Миронівський хлібопродукт» була перенесена з технічних причин.

Про це Зерновику повідомили в прес-службі МХП.

«Це досить стандартна процедура. Нова дата зборів буде призначена найближчим часом. Немає жодного прямого взаємозв’язку між перенесенням зустрічі Ради директорів ЄБРР і торговими відносинами між ЄС і Україною», — заявляють в агрохолдингу.

В МХП вважають, що можливо, дану ситуацію намагаються використати депутати в своїх комунікаціях напередодні виборів до Європарламенту.

Як повідомлялось, спочатку при подачі заявки на кредит від ЄБРР кошти планувалося направити на покупку птахофабрики «Perutnina» в Словенії.

«Однак Рада директорів була призначена на травень. МХП в свою чергу придбав компанію і закрив операцію (здійснив оплату) ще в квітні 2019 року. Відповідно, на даний момент кредит ЄБРР буде спрямований на оптимізацію кредитного портфеля МХП і рефінансування», — пояснили в МХП.

Раніше зазначалось, що Європейський банк реконструкції та розвитку скасував видачу кредитів для компанії Юрія Косюка «Миронівський хлібопродукт».Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →