У Мінагрополітики розповіли як отримати дотацію при купівлі вагонів-зерновозів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

У Мінагрополітики розповіли як отримати дотацію при купівлі вагонів-зерновозів

Автор   /  09/04/2019  /  

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України розповіли, за яких умов аграрії зможуть отримати дотації на придбання вагонів-зерновозів, передає УНН.

Йдеться про 25%-ву компенсацію з держбюджету за придбання вагонів-зерновозів вітчизняного виробництва.

Отримати державні кошти можуть юридичні та фізичні особи — підприємці, основною діяльністю яких є постачання с/г товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах.

«За умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених такими юридичними та фізичними особами протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно, а новоутворених сільськогосподарських товаровиробників, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, — за результатами кожного окремого звітного періоду», — розповіли у МінАПК.

Читайте також, як отримати 80% вартості насіння від держави? Три кроки.

Перелік техніки та обладнання, вагонів, устаткування, вартість яких частково повертається державою, складається комісією, яку формує Мінекономрозвитку.

«Сформований комісією перелік розміщується на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку та надсилається до Мінагрополітики та уповноважених банків, що підписали з Мінагрополітики Меморандум про загальні засади співробітництва», — розповіли у міністерстві.

С/г товаровиробники отримують часткову компенсацію за придбані вагони-зерновози на безповоротній основі. Для цього аграрії повинні подати до уповноваженого банку, через який здійснено оплату техніки, заявки та підтверджуючі документи щодо їх придбання, зокрема:

  • копію платіжного доручення;
  • акт приймання-передачі техніки та обладнання, вагонів, устатковання;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації), технічний паспорт вагона;
  • довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справленням яких покладено на контролюючі органи.

«Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, вагонів, устаткування, придбаних до 1 грудня поточного року, подаються до 5 грудня поточного року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів. Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, вагонів, устаткування, придбаних з 1 грудня поточного року, подаються до 1 березня наступного року», — поінформували у міністерстві.

Довідково: Вартість одного такого вагону складає близько 40 тис. доларів, тобто, бюджетна компенсація може скласти 10 тис. доларів за кожен вагон.Вам також може сподобатись...

Особливості логістики управління експортними вантажопотоками зерна від керівника відділу логістики RISOIL S.A. Олександра Топирика

Прочитайте більше →