У Мінагрополітики розповіли як отримати дотацію при купівлі вагонів-зерновозів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

У Мінагрополітики розповіли як отримати дотацію при купівлі вагонів-зерновозів

Автор   /  09/04/2019  /  

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України розповіли, за яких умов аграрії зможуть отримати дотації на придбання вагонів-зерновозів, передає УНН.

Йдеться про 25%-ву компенсацію з держбюджету за придбання вагонів-зерновозів вітчизняного виробництва.

Отримати державні кошти можуть юридичні та фізичні особи — підприємці, основною діяльністю яких є постачання с/г товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах.

«За умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених такими юридичними та фізичними особами протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно, а новоутворених сільськогосподарських товаровиробників, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, — за результатами кожного окремого звітного періоду», — розповіли у МінАПК.

Читайте також, як отримати 80% вартості насіння від держави? Три кроки.

Перелік техніки та обладнання, вагонів, устаткування, вартість яких частково повертається державою, складається комісією, яку формує Мінекономрозвитку.

«Сформований комісією перелік розміщується на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку та надсилається до Мінагрополітики та уповноважених банків, що підписали з Мінагрополітики Меморандум про загальні засади співробітництва», — розповіли у міністерстві.

С/г товаровиробники отримують часткову компенсацію за придбані вагони-зерновози на безповоротній основі. Для цього аграрії повинні подати до уповноваженого банку, через який здійснено оплату техніки, заявки та підтверджуючі документи щодо їх придбання, зокрема:

  • копію платіжного доручення;
  • акт приймання-передачі техніки та обладнання, вагонів, устатковання;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації), технічний паспорт вагона;
  • довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справленням яких покладено на контролюючі органи.

«Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, вагонів, устаткування, придбаних до 1 грудня поточного року, подаються до 5 грудня поточного року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів. Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, вагонів, устаткування, придбаних з 1 грудня поточного року, подаються до 1 березня наступного року», — поінформували у міністерстві.

Довідково: Вартість одного такого вагону складає близько 40 тис. доларів, тобто, бюджетна компенсація може скласти 10 тис. доларів за кожен вагон.Вам також може сподобатись...

У західних регіонах України спостерігається стійке зростання врожайності сільгоспкультур — УЗА

Прочитайте більше →