У Вінницькій області зібрано 3,5 млн тонн кукурудзи, під снігом лишилось необмолоченими ще 30 тис га | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Жнива 2019  > 

У Вінницькій області зібрано 3,5 млн тонн кукурудзи, під снігом лишилось необмолоченими ще 30 тис га

Автор   /  21/11/2018  /  

На Вінниччині аграрії зібрали 3,5 млн. тонн кукурудзи, з середньою врожайністю 101,4 ц/га. Сніг застав у полі незібраними ще 30 тис. га(10%), повідомляють у Департаменті АПК Вінницької ОДА, передає «Голос України».

«За нинішньої погоди, коли у більшості районів на Вінниччині поля вкриті снігом, аграрії продовжують роботи зі збирання врожаю кукурудзи. За словами місцевих сільгоспвиробників, кукурудза «не боїться» ні снігу, ні морозів. Бували роки, коли вирощений урожай залишався в полі до весни», — йдеться в повідомленні.

В Департаменті інформують про те, що єдиний недолік збирання за таких погодних умов — це підвищена вологість зерна, що потребує додаткових затрат на доведення його до необхідних кондицій.

«Останні роки на території області простежується тенденція до нарощення площ під кукурудзою. У 2016 році посіяли 344 тис. га, минулоріч — 352 тис. га, нинішньої весни — 381 тис. га» , — розказали у відомстві.

Крім того, відомо, що загалом аграрії Вінниччини зібрали 5,8 млн. тонн зерна ранніх і пізніх культур з середня врожайністю 70 ц/га.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →