У власність держави повернуто хлібокомбінат вартістю 53 млн гривень | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

У власність держави повернуто хлібокомбінат вартістю 53 млн гривень

Автор   /  04/04/2019  /  

Прокуратурої Полтавської області до державної власності повернуто незаконно приватизований Кобеляцький комбінат хлібопродуктів вартістю 53 млн грн. Про це повідомляють в прес-службі Генеральної прокуратури України, передає УНН.

Згідно повідомлення, Суд визнав незаконним відчуження у приватну власність майнового комплексу філії ПАТ «ДПЗКУ» «Кобеляцький комбінат хлібопродуктів» загальною площею 64 тис. м2 вартістю 53 млн. грн.

У 2012 році виконавчий комітет Бутенківської сільської ради своїм протиправним рішенням передав у приватну власність нежитлові будівлі та споруди місцевого комбінату хлібопродуктів філії ПАТ «ДПЗКУ» та видав 2 свідоцтва про право приватної власності на дане нерухоме майно. Як наслідок, хлібоприймальне підприємство перейшло у власність приватної структури. Зазначається, що зміна форми власності відбулася без правових підстав.

«Дані рішення та свідоцтва про право власності видані за відсутності документів, що підтверджують зміну форми власності зазначеного цілісного майнового комплексу з державної на приватну», — йдеться в повідомленні.

Пояснюється, що згідно Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» від 07.07.1999 року, Кобеляцький комбінат хлібопродуктів не підлягає приватизації, а у Переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані, зазначене підприємство відсутнє. Таким чином, майно вказаного підприємства не могло бути приватизоване або корпоратизоване чи включене до статутного фонду.Вам також може сподобатись...

У західних регіонах України спостерігається стійке зростання врожайності сільгоспкультур — УЗА

Прочитайте більше →