У Зеленського виступають за відкриття ринку землі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Земельна реформа  > 

У Зеленського виступають за відкриття ринку землі

Автор   /  26/04/2019  /  

Команда Володимира Зеленського, який отримав перемогу у другому турі Президентських виборів, виступає за скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Про це розповів радник Зеленського, колишній міністр економіки Айварас Абромавічус в ході конференції Європейської бізнес-асоціації, передають Українські Новини.

«Позиція така ж, як і у всіх нормальних людей — команда за відкриття ринку землі», — сказав він.

Також, Абромавічус зазначив, що необхідно проводити зустрічі з аграріями задля обговорення питання відкриття ринку землі, адже, кожен учасник має своє бачення функціонування ринку.

Він вважає, що наразі, підтримки суспільства в даному питанні не достатньо.

Раніше повідомлялось, що на думку в.о. міністра АПК Ольги Трофімцевої, в Україні може розпочатись процес відкриття ринку землі с/г призначення з 2020 року, після обрання нового парламенту. З технічної точки зору для запуску ринку землі вже майже все готово.

Нещодавно, Аграрний комітет презентував 4-ри варіанти відкриття ринку землі.

Довідково: В Україні багато років діє мораторій на продаж землі, його вперше ввели в 2002 році терміном на п’ять років. Мораторій розглядали як тимчасовий захід, обумовлений тодішнім хаосом на ринку землі. З тих пір мораторій багато разів продовжували.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →