Українська річкова логістика зростає? Одразу декілька зернотрейдерів будують нові буксири | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Українська річкова логістика зростає? Одразу декілька зернотрейдерів будують нові буксири

Автор   /  05/03/2019  /  

Зерновик річкова логістика

Основною причиною того, що зернова логістика в Німеччині та Франції залишається дешевшою ніж в Україні, є те, що в цих країнах 50% перевезень припадає на річковий транспорт. Натомість в нашій державі, частка річкових перевезень зерна складає близько 5%, повідомляє Зерновик, з посиланням на Центр транспортних стратегій.

Але не все так неладно в Датському королівстві. Новини останнього часу показують, що перевезення по водним артеріям України стрімко зростає.

Так, 05.03.2019, компанія ТОВ «Грейн-Трансшипмент»/ Grain-Transshipment LLC, опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук, фотозвіт підготовки буксира «Алий» до навігації. Роботи по відновленню, проводяться на судноремонтному підприємстві «ДУНАЙСУДНОСЕРВІС».

Алий Зерновик

Джерело: Фейсбук

«Фінішна пряма! Буксир «Алий». Заводом проведено абразивне очищення корпусу судна», — йдеться в повідомленні.

Алий 2 Зерновик

Джерело: Фейсбук

В той же день, піонер річкових зернових перевезень, компанія «НІБУЛОН», спустила на воду вже четвертий лінійний буксир проекту POSS-115,  що є завершальним із чергової серії суднобудівних замовлень цього проекту, передбачених виробничою програмою на 2018-2019 рр., повідомляє прес-служба компанії.

На фото: «хрещена матір буксира» Гутнікова Зінаїда

«Перший буксир нової серії з 4 суден проекту POSS-115 було урочисто закладено генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським і Президентом України Петром Порошенком 23 травня 2018 року під час урочистостей з нагоди відкриття масштабних міжнародних виставок «Суднобудування-2018» і «Водний транспорт» на суднобудівному заводі «НІБУЛОН». Судна зазначеного проекту мають довжину 37,2 м, габаритну осадку 2,54 м, сумарну потужність головних двигунів 1880 кВт (близько 2500 к. с.) та швидкість в 11 вузлів», — повідомляє «НІБУЛОН».

Джерело: Фейсбук

 

Читайте також, в Україні стрімко розвиваються річкові вантажоперевезення. «Укррічфлот», «НІБУЛОН», «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ» та нові гравці ринку транспортували близько 4 млн. тонн зерна.

Про компанії:

«Grain-Transshipment» — дослівно перекладається як перевантаження зерна.  Компанія ТОВ «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ» надає повний комплекс послуг на морському та річковому транспорті, включаючи агентування, експедирування, фрахтові послуги, послуги з організації морських, річкових, автомобільних та залізничних перевезень в сегменті генеральних, негабаритних, великовагових, навалювальних та інших вантажів. Також, підприємство надає послуги митного брокера та сюрвеєрські послуги.

Підприємство було засноване в місті Миколаїв.

На даний момент, в компанії працює понад 50 кваліфікованих співробітників. Підприємство володіє річковим та морським флотом, а також, двома перевантажувальними комплексами на річках Дніпро та Південний Буг.

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →