Українські фермери отримали майже 1 млрд грн компенсації за придбання с/г техніки вітчизняного виробництва | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Українські фермери отримали майже 1 млрд грн компенсації за придбання с/г техніки вітчизняного виробництва

Автор   /  05/06/2019  /  

перший віце-прем’єр-міністр України — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів

Протягом 2018 року, українські виробники сільськогосподарської продукції, в рамках реалізації бюджетної програми підтримки фермерів, отримали 912,9 млн. грн. компенсації за придбання с/г техніки вітчизняного виробництва.

Про це розповів перший віце-прем’єр-міністр України — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час відкриття в Києві агропромислової виставки «Агро2019», передає «Зерновик».

Читайте також, У Мінагрополітики розповіли як отримати дотацію при купівлі вагонів-зерновозів.

«Лише за 2018 рік завдяки цій програмі фермери придбали 17182 одиниці сільгосптехніки українського виробництва, сплатили за неї 4,4 млрд грн і отримали 912,9 мільйонів гривень компенсації від Уряду. Локалізація виробництва поступово зростає з 35% до 55%, створені понад 5000 нових робочих місць, а до бюджету надійшло 1,6 млрд гривень податків», — сказав посадовець.

Раніше повідомлялось, що 22 квітня 2019 року, в рамках реалізації бюджетної програми, оновлено перелік вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету. До Переліку додано 2 124 нових найменувань техніки та обладнання, яких, наразі налічується 11 374 від 163 заводів-виробників. Перелік заводів-виробників також збільшився на 22.

Довідково: На 2019 рік Державним бюджетом України за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» передбачено видатки в розмірі 881,79 млн. грн., зокрема:

  • часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва – 681,79 млн. грн.;
  • часткова компенсація вартості спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси вітчизняного виробництва — 200,0 млн. грн.


Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →