Український зернотрейдер з Миколаєва збільшив земельний банк в 5 разів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Український зернотрейдер з Миколаєва збільшив земельний банк в 5 разів

Автор   /  18/05/2019  /  

Виробничій підрозділ ГК «Прометей» розпочинав свою діяльність з 2 тис. га. Наразі, посівні площі збільшилися, компанія стала латифундистом з банком — 10 тис. га. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Зерновик.

Читайте також, «Прометей» планує придбати ще 3 елеватори.

«Наш непрофільний бізнес — виробнича компанія «Прометей» зі своїми 2 тис. га — почав активно розвиватися. У тому числі і його фахівці — агроном, керівництво, механіки, директори. Тобто вони вже виросли з цих обсягів. Ми створили природні умови для розвитку компанії, додали банк землі, директор став генеральним, агроном — став головним агрономом в мережі, механік — директором», — зазначив голова правління ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

В повідомленні зазначається, що збільшення земельного банку відразу в 5 разів зовсім не лякає аграріїв. Ідеально відпрацювавши технологію на 2 тис. га, будуть застосовувати її і на 10 тис. га.

Відомо, що минулий рік в плані урожайності видався для виробничої компанії «Прометей» досить непоганим. Ячмінь на деяких полях дав по 6 т/га, на коло вийшло 4,5 тонн. Соняшник — 3,4 т/га, пшениця- 4,4 т/га. У поточному році очікують отримати 5 т/га по пшениці і ячменю.

 «Раніше намагалися дотримуватися пропорції і сіяти 50 на 50 зернових і соняшнику. Тепер же останній займає трохи більше половини посівних площ — близько 5,7 тис. га, під пшеницю відведено 3,3 тис. га, під ріпак — 500 га, під озимий ячмінь — 429 га», — резюмував головний агроном виробничої компанії «Прометей» Віталій Богун.

Крім того, у планах компанії найближчим часом докупити нову більш потужну техніку: трактори Case або New Holland. Перевагу віддадуть тому виробнику, у якого буде кращий сервіс.

Про компанію:

Група компаній “Прометей” заснована в 1994 році Рафаелем Горояном. Компанія володіє мережею елеваторів в різних частинах України – Миколаївській, Кіровоградській, Хмельницькій, Запорізькій і Київській областях, а також сучасним автопарком зерновозів і сертифікованими лабораторіями.

До групи компаній входять: ТОВ  «Зерноторгова компанія Прометей», ТОВ “Прометей — Елеватор”,  ТОВ “Виробнича компанія «Прометей».

Компанія, також, здійснює продаж, транспортування і реалізацію сировинної продукції. Також компанія надає фінансові, логістичні послуги, реалізує ефективні стратегії з управління ризикамиВам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →