«Укрексімбанк» отримає від Китаю $ 500 млн на реалізацію проектів, в тому числі і у сфері сільського господарства | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«Укрексімбанк» отримає від Китаю $ 500 млн на реалізацію проектів, в тому числі і у сфері сільського господарства

Автор   /  18/04/2019  /  

17 квітня 2019 року, державний експортно-імпортний банк України «Укрексімбанк» та Китайська корпорація страхування експортних кредитів «SINOSURE» уклали рамкову угоду про співпрацю, передає Financial club.

Дана угода передбачає, що «SINOSURE» надаватиме страхову підтримку проектам, щодо яких подано заявки через Укрексімбанк і укладені контракти китайськими підприємствами в Україні.

«Мова йде про реалізацію будівельних проектів в Україні та інших країнах, в яких банк бере участь, а також у сферах інфраструктури, сільського господарства, енергетики, транспортування, нафтогазової галузі, хімічної промисловості, придбання великогабаритних механічних і електричних виробів і повнокомплектного обладнання», — йдеться в повідомленні.

Відомо, що загальний ліміт фінансового страхування «SINOSURE» для використання «Укрексімбанком» складе $ 500 млн.

Також, зазначається, що термін кредитування буде встановлюватися в залежності від параметрів кожного окремого контракту і може досягати до 15 років.Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →