«Укрлендфармінг» розраховує на урожайність ріпаку 30 ц/га | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«Укрлендфармінг» розраховує на урожайність ріпаку 30 ц/га

Автор   /  06/04/2019  /  

В господарствах агрохолдингу «Укрлендфармінг», задля збереження вологи в ґрунті і захисту полів від ерозії, обробляють землю за технологією no-till, що дає змогу отримувати врожай пшениці на рівні 33–36 ц/га, ріпаку – 30 ц/га. Загалом, в холдингу зрошується 4,5 тис. га земель на півдні України, повідомляє прес-служба «Укрлендфармінгу».

Зокрема, дана технологія забезпечує продуктивний запас вологи в ґрунтовому шарі 125–145 мм.

Зазначається, що у південних регіонах під урожай 2019 року, підприємства агрохолдингу засіяли ріпаком, з використанням технології no-till, площу 1352 га.

«Сьогодні, при посушливій осені 2018 року, поля мають запас продуктивної вологи на рівні 135 мм. Отриманий результат дає нам можливість розраховувати на урожай з цих полів не менше 30 ц/га», – прокоментував заступник гендиректора з виробничих питань Віктор Спаський.

Про компанію:

Група компаній «Укрлендфармінг»(PLC UkrLandFarming) — вертикально інтегрований український агрохолдинг, заснований в 2007 році Олегом Бахматюком. Холдинг володіє 570 тис. га. землі в 22 областях України.

Чисельність персоналу — 5 тис. чоловік.

«UkrLandFarming» займається вирощуванням зернових, насіння, ВРХ, виробництвом яєць, яєчних продуктів, молока. Агрохолдинг експортує свою продукцію в 40 країн світу.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →