«Укрзалізниця» готова відмовитись від закриття неефективних з/д станції в обмін на компенсацію | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«Укрзалізниця» готова відмовитись від закриття неефективних з/д станції в обмін на компенсацію

Автор   /  25/10/2018  /  

Укрзалізниця зазнає значних фінансових збитків через діяльність неефективних з/д станцій. Наразі, триває обговорення даної ситуації між Укрзалізницею, Мінагро, асоціаціями с/г-виробників та місцевою владою. Як зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, альтернативою закриттю збиткових станцій може стати компенсація витрат перевізнику, повідомляє прес-служба компанії.

 «Ми направили всім причетним розрахунки, готові до абсолютно відкритого діалогу. Ми просимо, щоб по кожній станції могли побачити, який рівень збитковості, якщо станція збиткова через невелике навантаження, малодіяльність, ми хочемо мати змогу отримати компенсацію за цю збитковість, запровадити певний механізм компенсації», –заявив Кравцов.

Натомість, віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон запропонував продовжити розмову щодо малодіяльних з/д станцій за участі профільного комітету Верховної Ради України:

«Пропоную ще раз зупинитися на розгляді цього питання, детально проаналізувати, якщо станція збиткова, то уточнити її соціальну складову. Якщо буде визначено перелік станцій для закриття, то затвердити його, оприлюднити, публічно визначити терміни закриття і одразу ж внести відповідні пропозиції щодо майна, яке ми здамо в оренду чи виставимо на аукціон, щоб воно було під контролем і не пішло під ніж».Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →