Укрзалізниця додасть нову функцію при купівлі маршрутних поставок на аукціоні | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Укрзалізниця додасть нову функцію при купівлі маршрутних поставок на аукціоні

Автор   /  11/02/2019  /  

ПрАТ «Укрзалізниця», в найближчий час, вийде на ринок з новою пропозицією — на аукціонах можна буде придбати, гарантовані в межах місяця, подачу та перевезення визначених об’ємів вантажів.

Про це повідомив директор з економіки та фінансів ПрАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев під час конференції «Стратегія експорту. Трейдинг і логістика», передає AgroPortal.

«Сьогодні «Укрзалізниця» вже почала продавати маршрутні поставки на ProZorro, і ми плануємо таким чином нарощувати кількість перевезень. Якщо в загальній кількості перевозять 20 маршрутів на день, то на ProZorro будемо виставляти 5 маршрутів на день. Окремих експортерів, які мають вибудований логістичний ланцюжок та елеватори, цікавить перевезення фіксованих обсягів зернових. І скоро ми вийдемо на ринок із цією пропозицією на ProZorro. Стартова ціна на ці послуги надаватиметься «Укрзалізницею», але остаточна ціна формуватиметься на аукціоні», — говорить Рязанцев.

Згідно його слів, державний перевізник має за мету якнайшвидше наростити продажі з/д перевезень через відкриті механізми та збільшити цей показник з 5% до 40%.

«Сподіваюсь, що це нам вдасться зробити і дозволить вирішити існуючі проблеми та зменшити рівень корупції. Гарантовані обсяги перевезень знімуть багато питань, оскільки ми, як підприємство, беремо зобов’язання, фінансову відповідальність і маємо чітко прописані штрафні санкції за несвоєчасне постачання вантажу. Не так, як було раніше. Це вже партнерські відносини, і в цьому році для зернового ринку це має стати основним досягненням, яке ми разом спробуємо здійснити. Ми намагатимемося чітко і прозоро розподіляти вагони», — запевняє директор з економіки УЗ.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →