«Укрзалізниця» хоче здешевити транспортування вантажу до портів на Азовському морі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«Укрзалізниця» хоче здешевити транспортування вантажу до портів на Азовському морі

Автор   /  15/03/2019  /  

Міністерство інфраструктури України спільно з АТ «Укрзалізниця» та представниками морських портів Маріуполь, Бердянськ і Херсон розробили алгоритм надання додаткової знижки на формування тарифів на окремі види вантажів, що прямують до зазначених портів, передає УкрАгроКонсалт.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк вважає, що нововведення призведе до додаткового вантажопотоку портів та забезпечить їх безперебійну роботу.

Зокрема, в Мінінфраструктури зазначають,  що через агресивні дій з боку Російської Федерації, вантажопотік в портах Маріуполь і Бердянськ значно знизився, оскільки через довготривалі затримки суден виник дефіцит флоту, що призвело до зростання вартості фрахту суден.

«За 2018 рік тільки Бердянським портом втрачено близько 840 тис. тонн вантажів. Зниження залізничного тарифу на доставку вантажів дозволить нівелювати зростання фрахту в загальному логістичному ланцюгу та дозволить збільшити обсяг вантажоперевалки», — сказав Лавренюк.

Зазначається, що згідно слів державного секретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака, пріоритетом президента України, уряду та РНБО є розвиток портів Азовського регіону.

«Позиція держави однозначна — ці порти ми розвиваємо. І це буде нашою відповіддю на прояв агресії з боку Росії. Сьогодні ми повинні підставити плече цьому регіону, і зокрема, портам, щоб вони могли компенсувати свої збитки і були збережені для України», — наголосив він.

Довідково: Розроблений алгоритм про надання додаткової знижки на формування тарифів на окремі види вантажів, що прямують до портів Маріуполь, Бердянськ і Херсон, враховує обсяг вантажів і собівартість тарифу.

Як повідомлялось, Бердянський морський порт втратив 4,6 млн. дол. через агресію РФ в Азовському морі.Вам також може сподобатись...

Зерновик Косюк

У МХП кажуть, що ЄБРР не відмовлявся надавати їм кредит

Прочитайте більше →