«Укрзалізниця» на 20% знизить вартість перевезення зерна в порти Азовського моря | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Укрзалізниця» на 20% знизить вартість перевезення зерна в порти Азовського моря

Автор   /  18/06/2019  /  

АТ «Укрзалізниця» готова надати знижку в розмірі 20% на перевезення зерна і металу в порти Маріуполя та Бердянська.

Про це повідомили в «Укрзалізниці» у відповідь на запит НВ Бізнес.

«Клієнти Маріупольського та Бердянського морського торгового порту, розташованих на Азовському морі, можуть отримати від АТ» Укрзалізниця» знижку на перевезення експортних вантажів», — йдеться в повідомленні.

Відомо, що про це вдалося домовитися на нараді 13 березня при Міністерстві інфраструктури, на якому обговорювалися питання формування та встановлення залізничних тарифів на перевезення вантажів у напрямку вищезазначених портів.

Крім того, в УЗ розповіли, що був проведений аналіз можливості оптимізації рентабельних тарифів у напрямку українських портів Азовського басейну.

Зазначається, що від самих портів надійшли звернення і пропозиції щодо встановлення пільгових тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України.

Так, звернення від Маріупольського морського порту було винесено на розгляд Тарифної комісії «Укрзалізниці». Яка ухвалила рішення «надати на умовах відкладеного тарифу знижку в розмірі 20% до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом в межах України та пов’язані з ними послуги на перевезення зернових вантажів, що відправляються зі станцій залізниць України на експорт через ДП «Маріупольський морський торговий порт».

Зокрема, в УЗ наголошують на тому, що потрібно виконувати гарантовані місячні обсяги перевезень в розмірі 30 тис. тонн.

«Дію пільгового тарифу встановлено на період з 1 вересня по 31 грудня 2019 року», — повідомили у прес-службі перевізника.

Довідково: Після будівництва моста у Керченській протоці вантажообіг українських портів Азовського моря значно знизився.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →