«Укрзалізниця» оприлюднила перелік малодіяльних станцій. 301 вантажну станцію можуть закрити | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«Укрзалізниця» оприлюднила перелік малодіяльних станцій. 301 вантажну станцію можуть закрити

Автор   /  01/03/2019  /  

Укрзалізниця за результатами проведення рейтинг-аналізу роботи вантажних станцій за 2 півріччя 2018 року, сформувала перелік малодіяльних вантажних з/д станцій. Про це повідомив директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, передає прес-служба перевізника.

Рязанцев зазначив, що до даного переліку увійшли станції, обсяг навантаження та вивантаження яких не перевищив поріг критерію малодіяльності, рівень якого, згідно підсумків 2-го півріччя 2018 року, склав 2,34 вагона на добу.

В УЗ попереджають, що «у разі неприйняття органами місцевого самоврядування (протягом 6 місяців після звернення АТ «Укрзалізниця») рішень про компенсацію збитків з місцевих бюджетів або за рахунок підприємств, що обслуговуються цими станціями, АТ «Укрзалізниця», за погодженням із центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту, прийматиме рішення про закриття малодіяльних збиткових станцій».

«АТ «Укрзалізниця» зацікавлене в стабільному функціонуванні своїх клієнтів, тому кожний вантажовідправник відтепер може оперативно впливати та будувати стратегію свого розвитку, а забезпечення беззбитковості вантажної станції відтепер стає спільною справою», — йдеться в повідомленні перевізника.

Довідково: В грудні 2018 року в «УЗ» затверджено Порядок проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій, що опублікований на офіційному сайті.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →