Укрзалізниця планує за гроші Євросоюзу купити ще 4-ри американських тепловози General Electric | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Укрзалізниця планує за гроші Євросоюзу купити ще 4-ри американських тепловози General Electric

Автор   /  11/02/2019  /  

Укрзалізниця планує придбати ще 4-ри тепловози «General Electric» для задоволення попиту на перевезення в Маріуполь та Бердянськ. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань, передає LIGA.net.

Згідно слів заступника міністра інфраструктури, тепловози можуть придбати за кошти ЄС, які він виділить Україні на проекти Приазов’я. Задля їх реалізації, Євросоюз планує направити 50 млн. євро, з них 30 млн. перенаправляють на ремонт доріг, 20 млн євро — на залізницю.

«Буде 20 млн. євро, які УЗ вкладе в капітальну реконструкцію залізничної лінії Пологи-Камиш Зоря-Волноваха і покупку або модернізацію тепловозів для цієї ділянки», — розповів Віктор Довгань.

Нагадуємо, що 23 лютого 2018 року «Укрзалізниця» і General Electric уклали угоду на 1 млрд. дол. США на придбання, модернізацію і спільне виробництво локомотивів. Вартість одного локомотива для української компанії складає 3,5 млн. дол. США. 10 вересня в Україну прибув перший локомотив General Electric.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →