Уряд погодив кандидатуру на посаду голови Державного зернового гіганта | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Кар'єра  > 

Уряд погодив кандидатуру на посаду голови Державного зернового гіганта

Автор   /  22/07/2019  /  

Кабінет міністрів України погодив кандидатуру Ірини Марченко на посаду голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України»(ДПЗКУ).

Читайте також: Стала відома заробітна плата генерального директора державного зернового гіганта ДПЗКУ.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України від 17 липня 2019 року № 543-р, оприлюдненому на Урядовому порталі.

«Таке рішення забезпечить ефективне управління публічного акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України” в інтересах суспільства», — йдеться в повідомленні.

Ірина Марченко

Зазначається, що кандидатуру голови правління було обрано шляхом прозорого та відкритого відбору за участю незалежного недержавного фахівця з добору персоналу.

Раніше повідомлялось, що Кабмін засекретив кандидатів на посаду генерального директора ДПЗКУ.

Довідково:

Ірина Марченко займає посаду в.о. голови правління  ПАТ «ДПЗКУ» з 15 січня 2018 року.

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» — національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створена в 2010 році, ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державною вертикально-інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.

Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →