В Азовсьсому морі продовжується затримка суден | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Азовсьсому морі продовжується затримка суден

Автор   /  05/04/2019  /  

Тривалість штучної затримки суден, що прямують в напрямку до та з Маріуполя і Бердянска, збільшилась у 3-6 разів, у порівнянні з періодом до початку кризи в Керченській протоці, повідомляє головний редактор порталу BlackSeaNews Андрій Клименко на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що безпосередньо в морі затримань та зупинок суден немає з жовтня. Проте, на вході до Азовського моря затримка суден триває, в середньому 25,3 години, що є мінімальним часом протягом всього періоду блокади, але все ще є більшим, ніж у липні, на початку блокади Керченської протоки.

На виході з Азовського моря зростання часу затримки суден, після зменшення в грудні-січні, продовжується. Так, в середньому у березні затримка склала 33,7 годин, у лютому — 30,6 годин, у січні — 23,9 год.

«Звертаємо увагу, що про жодне “припинення блокади” не йдеться. Тривалість штучного утримання суден залишається в 3-6 разів більшою, ніж до початку блокади Керченської протоки. Нам здається, найближчого місяця суттєвих змін не станеться, бо ще остаточно не вирішено долю “Північного потоку-2” та виборів. Крім того, на столі західної дипломатії – нові санкції, в Чорному морі — ескадра НАТО, а Конгрес США сформулював нову інтригу щодо допомоги Україні — забезпечити свободу мореплавства в Керченській протоці. Доки Крим залишається окупованим, ключ від Керченської протоки та Азовського моря буде в руках держави-окупанта, і вона ним маніпулюватиме за своєю логікою», — коментують експерти.

Як повідомлялось, станом на вечір 28 листопада 2018 року, українські порти, які знаходяться на Азовському морі — Маріупольський та Бердянський, заблоковані Російською Федерацією для заходу та виходу суден.Вам також може сподобатись...

У західних регіонах України спостерігається стійке зростання врожайності сільгоспкультур — УЗА

Прочитайте більше →