В «Епіцентр-Агро» новий заступник директора з виробництва | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В «Епіцентр-Агро» новий заступник директора з виробництва

Автор   /  05/12/2018  /  

Фото: Заступника директора з виробництва «Епіцентр-Агро» Богдан Черемха

З грудня 2018 року, посаду заступника директора з виробництва «Епіцентр Агро», структурного підрозділу «Епіцентр К» очолює Богдан Черемха, повідомляє прес-служба підприємства.

 «Цікаво реалізувати напрацьовані професійні знання та навички у значно більших промислових масштабах: з новими напрямками діяльності, кластерною системою виробництва та земельним банком понад 111 тис. га, розташованим географічно в дещо інших регіонах, ніж ті компанії, де мені доводилося працювати раніше», — коментує Богдан Черемха.

У зону відповідальності нового співробітника входить рослинницький та тваринницький напрямки і їхнє технічне забезпечення. Першочергове завдання заступника директора— це збільшення ефективності виробництва у рослинництві.

 «Моя мета — «прив’язати» технології  до реальних умов виробництва, зокрема, до конкретного клімату в регіоні та розробити рекомендації щодо відбору насіннєвого матеріалу, препаратів для систем живлення та ЗЗР. Адже, наприклад, кількість опадів та якість ґрунтів на Вінниччині, Хмельниччині та Тернопільщині суттєво відрізняється від тих умов, що притаманні Черкащині або Київщині. Й на це, також, треба зважувати задля підвищення врожайності з кожного оброблюваного гектару», — додав новий посадовець агропідприємства.

Відомо, що до переходу на роботу в «Епіцентр-Агро» Черемха очолював посаду першого заступника генерального директора «Баришевської зернової компанії» (Grain Alliance).

Про компанію:

Компанія «Епіцентр Агро» — сільськогосподарський підрозділ «Епіцентр К», створений Олександром і Галиною Герегами. Компанія обробляє — 110 тыс. га. в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →