В «ІМК» завершили збір врожай кукурудзи: Встановлено історичний рекорд з врожайності культури | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Жнива 2019  > 

В «ІМК» завершили збір врожай кукурудзи: Встановлено історичний рекорд з врожайності культури

Автор   /  05/12/2018  /  

Станом на 30 листопада поточного року, в агрохолдингу «ІМК» завершились жнива. Зокрема, намолочено 762 тис. тонн кукурудзи з площі 68,4 тис. га, бункерна врожайність культури склала 110 ц /га, що є рекордним показником за всю історію діяльності підприємства, повідомляє прес-служба компанії.

 «Ми можемо з усією впевненістю сказати, що в 2018 році культура, на яку ми в компанії робимо основну ставку, адже, під посівами кукурудзи зосереджено більше половини всіх земель ІМК, нас не підвела, і отриманим результатом ми дуже задоволені», — зазначив операційної директор «ІМК» Олександр Вержиховський.

Згідно його слів, даний результат досягнуто завдяки правильно підібраній технології виробництва, використанню кращих гібридів, високоякісних оригінальних засобів захисту, високоефективної широкозахватної техніки та новітнім досягненням точного землеробства. Зокрема, конкурентна система мотивації персоналу, чітко розплановані весняні та осінні польові операції, злагоджена робота господарств компанії та сприятливі погодні умови дозволили аграріям холдингу своєчасно зібрати рекордний урожай.

Про компанію :

ІМК (Інновації, менеджмент, команда) — одна з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні, в якій працює близько 2400 співробітників. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій агрохолдингу на Варшавській фондовій біржі.

Напрямки діяльності компанії — виробництво сільськогосподарських культур, зберігання і переробка сільськогосподарських культур, виробництво молокаВам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →