В Київській області два фермери воюють за врожай соняшнику | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Київській області два фермери воюють за врожай соняшнику

Автор   /  18/10/2018  /  

В Київській області, в селі Веприк Фастівського району між фермерами розгорілась війна за урожай. Посіяв соняшник один фермер, а зібрав урожай серед ночі інший, повідомляє телеканал «Україна».

На захист фермера, що посіяв зерно, вийшли селяни, проте, захищати другого приїхали озброєні люди Києва. У селі розгорілася суперечка, є постраждалі.

«Місцеві жителі приголомшені. Розповідають, що урожай у них забирали силою. Одного з селян збила машина зі скошеним соняшником, коли її намагалися зупинити», — йдеться в повідомленні.

Фермер Леонід Кельвіч засіяв соняшник на 75 гектарів, які почав обробляти з початку року, викупивши паї в учасників АТО. Далі, коли соняшник дозрів, чужі комбайни вночі зібрали близько 60 тонн насіння на 500 тис. грн.

Олег Коломієць, якого селяни звинувачують в тому, що він викосив чуже поле, повідомляє, що ці 75 соток, перш ніж їх передали бійцям АТО, він орендував у держави.

Для вирішення конфлікту, фермери звернулися до суду

Державні органи спочатку наклали на поле арешт, та, згодом суд постановив, що розпоряджатися врожаєм і землею має право той, хто сіяв соняшник – Леонід Кельвіч.

Наразі, Кельвіч намагається повернути незаконно змолочений  врожай соняшнику, написав заяву до правоохоронних органів про крадіжку. Та каже, що за своє боротиметься до останнього.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →