В НІБУЛОНа з'явився конкурент? Логістична компанія з Миколаєва будує 8 барж для перевезення зерна | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

В НІБУЛОНа з’явився конкурент? Логістична компанія з Миколаєва будує 8 барж для перевезення зерна

Автор   /  16/04/2019  /  

Миколаївська компанія «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ» підписала контракт з Ізмаїльським судноремонтним заводом на будівництво восьми суховантажних річкових барж, для перевезення зернових, передає видання «Зерновик».

Відомо що, наразі, на заводі виконуються передспускові роботи на баржі Grain-3. Минулого тижня підприємство розпочало підготовку до монтажу об’ємних секцій бортів баржі Grain-4.

«У планах компанії 8 барж, місткістю по 2500 тонн. Перша буде виготовлена до 20.04, друга до 01.05, третя — до нового врожаю. В планах на майбутнє, скоріше за все, — модернізація буксира та будівництво нових барж і не тільки по 2500 тонн», — прокоментував комерційний директор компанії  Євген Ігнатенко.

Як повідомлялось раніше, підприємство модернізувало баржу «Грейн-1» (вантажомісткістю — 1000 тонн), та «Грейн-2»(місткістю — 3100 тонн).

Довідково: «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ» оперує 10 судами (буксирами та баржами). У 2018 році в порівнянні з 2017-м компанія збільшила перевезення зернових вантажів водними шляхами в три рази — до 300 тисяч тонн.

Про компанію:

Назва компанії «Grain-Transshipment» — дослівно перекладається як перевантаження зерна.  Компанія ТОВ «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ» надає повний комплекс послуг на морському та річковому транспорті, включаючи агентування, експедирування, фрахтові послуги, послуги з організації морських, річкових, автомобільних та залізничних перевезень в сегменті генеральних, негабаритних, великовагових, навалювальних та інших вантажів. Також, підприємство надає послуги митного брокера та сюрвеєрські послуги.

Підприємство було засноване в місті Миколаїв.

На даний момент, в компанії працює понад 50 кваліфікованих співробітників. Підприємство володіє річковим та морським флотом, а також, двома перевантажувальними комплексами на річках Дніпро та Південний Буг.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →