В Одеській області через сильний інсектицид загинуло мільйон бджіл | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Одеській області через сильний інсектицид загинуло мільйон бджіл

Автор   /  16/05/2019  /  

У Болградському районі Одеської області сталася масова загибель бджіл через сильний інсектицид, яким були обробленні земельні угіддя засіяні ріпаком. Про це повідомляє ZN,UA.

«В селі Василівка постраждало близько восьмисот бджолосімей. Бджолярі кажуть про загибель мільйона бджіл. Матеріальний збиток – колосальний», — йдеться в повідомленні.

Читайте також, бджоляр з Сумщини відсудив 90 тис грн  у агрохолдингу «МХП».

Зазначається, що у Болградській РДА стверджують про те, що у всі сільгосппідприємства та сільські ради району були направлені листи про необхідність попередження бджолярів керівниками агрогосподарств щодо проведення обробки посівів, проте, бджолярів ніхто не попередив.

Відомо, що коли розпочався масова гибель комах, бджолярі звернулися у районну державну адміністрацію за та написали заяву у поліцію. Наразі, ведеться розслідування.

Крім того, влітку 2018 року в Дніпропетровській, Кіровоградській, Харківській та інших областях України була зафіксована масова загибель бджолиних сімей. У деяких господарствах загинули всі бджоли. Збитки бджолярів оцінюються десятками мільйонів гривень.

Пасічники вважають, що відповідальними за загибель бджіл є агропідприємства, які обробляють поля інсектицидами з порушеннями регламенту.

Довідково: Україна є одним з найбільших виробників меду в Європі. В країні нараховується близько 400 тисяч бджолярів, які сумарно виробляють в середньому 70 тисяч тонн меду на рік.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →