В парламенті зареєстровано законопроект, який обмежить отримання дотацій агрохолдингами | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В парламенті зареєстровано законопроект, який обмежить отримання дотацій агрохолдингами

Автор   /  12/02/2019  /  

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект “Про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” (щодо обмеження розміру державної підтримки протягом одного бюджетного року). Про це йдеться в пояснювальній записці до законопроекту на сайті Парламенту.

Відповідно до змісту записки, законопроект№10026 розроблено з метою «удосконалення механізму державної підтримки сільського господарства України шляхом ефективнішого розподілу фінансової державної підтримки для розвитку сільськогосподарських товаровиробників, зокрема малих та середніх фермерських господарств».

Зокрема, в документі, зазначено, що прийняття даного законопроекту забезпечить реальний законодавчий механізм обмеження отримання дотацій великими агрохолдингами та сприятиме справедливому перерозподілу державних коштів на підтримку невеликих с/г товаровиробників та фермерських господарств.

«Враховуючи державну політику з підтримки малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників, зокрема фермерських господарств, є необхідність першочергової державної фінансової підтримки саме невеликих сільськогосподарських товаровиробників, зокрема фермерських господарств, та спрямування фінансової державної підтримки, в першу чергу, на підтримку саме цій категорії господарств.

Норми законопроекту унеможливлять отримання більшої частини фінансової підтримки великими господарствами і сприятимуть перерозподілу відповідних коштів, в першу чергу, на підтримку невеликих сільськогосподарських товаровиробників, зокрема фермерських господарств, які ледь виживають у теперішніх складних економічних умовах і не можуть конкурувати з великими агрохолдингами», — йдеться в документі.

Раніше повідомлялось, Урядовими програмами підтримки АПК в 2018 році в Україні скористалися понад 6 тис. підприємств та близько 104 тис. домогосподарств.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →