В прикордонних областях України запровадять воєнний стан. Акції деяких агрохолдингів встигли несуттєво знизитись | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В прикордонних областях України запровадять воєнний стан. Акції деяких агрохолдингів встигли несуттєво знизитись

Автор   /  27/11/2018  /  

Вчора, 26 листопада, 276 народних депутатів України підтримали указ Президента України Петра Порошенка про запровадження воєнного стану в прикордонних областях України.

Зокрема, воєнний стан буде запроваджений в прикордонних областях України з 9-ої години 28 листопада на 30 діб. Особливе становище вводиться в 10 областях: Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Харківській, Сумській, Донецькій, Чернігівській, Запорізькій, Херсонській, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської протоки.

При цьому Президент заявляє, що воєнний стан в окремих регіонах України буде застосовуватися тільки в разі наземної російської військової агресії.

Також, депутати затвердили 298 голосами дату виборів Президента України на 31 березня 2019 року.

Відзначається, що після нападу російських військових на українські кораблі в Керченській протоці і перед призначеним на 16:00 засіданням Верховної Ради з питання введення в Україні військового стану зі зниження почали день акції українських агрохолдингів на LSE, проте, після падіння вранці їх курс відносно стабілізувався, повідомляє AgroPortal.

На Варшавській фондовій біржі курс акцій знизився на:

  • «Астарта» — на 3,04% до 28,70 злотих ($ 7,6);
  • «Кернел» — на 6,67% до 51,8 злотих ($ 13,7);
  • «ІМК» — на 12,5% до 12,95 злотих ($ 3,42);

Зокрема, на Лондонській фондовій біржі акції «МХП» знизилися на 1,18% до $ 10,47.

Проте, Міжнародний валютний фонд заявляє про відсутність юридичних обмежень для продовження співпраці з Україною при військовому стані.

«Ми спостерігаємо за останніми подіями, включаючи запровадження військового стану, і сподіваємося на невідкладну деескалацію поточної ситуації. МВФ не має юридичних обмежень щодо продовження співпраці з Україною в цій ситуації», — заявив постійний представника МВФ в Україні Йоста Люнгмана.

 Вам також може сподобатись...

Зерновик Косюк

У МХП кажуть, що ЄБРР не відмовлявся надавати їм кредит

Прочитайте більше →