В столиці судитимуть шахраїв, які із соняшникової олії робили оливкову | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В столиці судитимуть шахраїв, які із соняшникової олії робили оливкову

Автор   /  12/05/2019  /  

Правоохоронці міста Києва завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів злочинної групи, яка виготовляла та реалізовувала у промислових масштабах підроблену оливкову олію під виглядом різних відомих брендів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

«Так, троє осіб, зорганізувавшись в злочинну групу, орендували на території міста Києва складське приміщення, де з низькоякісної соняшникової олії утворювали «оливкову» олію та розливали її у металеву тару, марковану під відомі та вигадані бренди. У подальшому суміш під виглядом оливкової олії збували на території України в оптових масштабах», — йдеться в повідомленні.

Згідно результатів проведених експертиз встановлено, що вилучена продукція за перевіреними показниками до оливкової олії не відноситься та не відповідає вимогам ДСТУ, що в свою чергу свідчить про її небезпеку для споживачів.

В межах слідства, правоохоронцями виявлено цех з виготовлення та розливу контрафактної оливкової олії. Згідно вилученої документації відомо, що зловмисниками реалізовано фальсифікованої продукції на майже 2,5 млн. грн.

Наразі, до Дніпровського районного суду міста Києва скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням 3 осіб у вчиненні злочину, передбаченому ч.3 ст.28, ст.227 (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції) КК України.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →