В Україні стартували жнива–2019 | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Жнива 2019  > 

В Україні стартували жнива–2019

Автор   /  12/06/2019  /  

Станом на 11 червня поточного року, аграрії Миколаївської області розпочали збиральну кампанію ранніх зернових, зернобобових культур та ріпаку. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

«Від сьогодні(11.06 –ред.) на території області стартувала жнивна кампанія, хоча погодно-кліматичні умови, що спостерігалися в області на минулому тижні, а саме зливові дощі, дещо відтермінували її початок», — йдеться в повідомленні.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку ОДА, на Миколаївщині до збирання підлягає майже 833 тис. га ранніх сільськогосподарських культур (+52 тис. га до минулому року), з яких майже 747 тис. га – зернові (+ 7 тис.га).

Зазначається, що для проведення жнив в оптимальні агротехнологічні строки, в області здійснюється певна робота по залученню додаткових зернозбиральних комбайнів з інших регіонів України.

Відомо, що першими, хто прозвітував про старт жнив стала група компаній ТОВ «СП «ПАЕК», в Миколаївському районі. Також, врожай ранніх зернових збирають в Очаківському районі.

Крім того, ряд інших господарств області планують розпочати збиральні роботи вже до кінця тижня.

«Очікується, що при сприятливих агрометеорологічних умовах, сільгосптоваровиробники області масово включаться в збирання ранніх зернових культур та ріпаку в третій декаді червня», — зазначають у відомстві.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →