Власник агрохолдингу з Тернополя балотується до Верховної Ради | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Власник агрохолдингу з Тернополя балотується до Верховної Ради

Автор   /  18/06/2019  /  

Іван Чайківський

ЦВК зареєструвала перших самовисуванців на мажоритарці Тернопільщини, передає місцеве видання terminovo.te.

16 червня в Інформаційно-аналітичній системі «Позачергові вибори народних депутатів України 2019» з’явилась Тернопільська область. На мажоритарних округах зареєстрували перших самовисуванців.

Читайте також: Агрохолдинг «Агропродсервіс» сплатив 4,8 тис грн податків з гектару.

Повідомляється, що один з них – Іван Чайківський, 47 років, засновник і директор ПАП «Агропродсервіс», член Аграрної партії України, свого часу був членом «Партії регіонів».  Депутат Тернопільської районної ради VI скликання.

«Приватне аграрне підприємство «Агропродсервіс» заснував у 1999 році, з того часу воно стало потужною корпорацією, одним з найбільших платників податків у регіоні й одним із найбільших агропідприємств України. У 2012 р. балотувався до Верховної Ради України у 165 виборчому окрузі, програв Володимиру Бойку від «Батьківщини». Цього року аграрій спробує свої сили ще раз на цьому ж окрузі»,- йдетьсяв повідомленні.

Довідково:

ПАП «Агропродсервіс» — українське аграрне підприємство, яке об’єднує в собі 22 господарства в Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Херсонській областях. Засноване в 1999 році Іваном Адамовичем Чайківським.

Сфера діяльності компанії:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • птахівництво;
  • насінництво;


Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →